Jak skorzystać z oferty dostępnej na www.pozyczkaplus.pl

Procedura skorzystania z oferty dostępnej na www.pozyczkaplus.pl jest bardzo prosta i przejrzysta, a platforma intuicyjna. Każdy nowy klient może ubiegać się o przyznanie mu środków w wysokości od 200 do 2000 zł, przy minimalnych opłatach dodatkowych, które wynoszą tylko 10 zł. Ponadto może skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty.

 

Procedura związana z otrzymaniem pożyczki chwilówki dostępna jest w przysłowiowych trzech krokach. Należy zarejestrować się na platformie, wybrać odpowiednią sumę i dokonać przelewu weryfikacyjnego. Pieniądze zostaną wysłane na wskazane konto bankowe zaraz po pozytywnej akceptacji wniosku.

 

Jakie dane muszę udostępnić?

 

Korzystając z platformy www.pozyczkaplus.pl, należy pamiętać, że wszelkie udostępniane dane osobowe są chronione i odpowiednio zabezpieczone (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych). Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta, chronionego hasłem. Aby założyć profil, należy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, w tym adres e-mail i telefon. Konieczny jest również numer PESEL (o pożyczkę mogą ubiegać się jedynie osoby pełnoletnie) oraz seria i numer dowodu osobistego. Na tej podstawie użytkownik otrzymuje dostęp do osobistego konta. Dane są konieczne nie tylko, aby potwierdzić tożsamość, ale także w celu zweryfikowania zdolności kredytowej użytkownika.

Po zalogowaniu można ubiegać się o dodatkowe pieniądze. Procedura jest bardzo prosta i wymaga jedynie urządzenia z dostępem do Internetu (wystarczy tablet, telefon lub laptop). Trzeba wybrać odpowiednią kwotę i złożyć wniosek. Każdy nowy użytkownik musi dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 gr, by potwierdzić, że podanych rachunek bankowy jest aktywny – na to właśnie koto będą przelewane pieniądze, po akceptacji decyzji pożyczkowej.

Transfer jest uruchamiany bezpośrednio po pozytywnej decyzji – szybkość przelewu środków uzależniona jest od tego, czy dokonywany jest w ramach tego samego banku, czy różnych placówek. Najpóźniej będzie na koncie w kolejnym dniu roboczym.

 

Kto może skorzystać z oferty?

 

Pożyczka Plus przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich, które mogą już wylegitymować się dowodem osobistym. Oferta nie jest adresowana jedynie do obcokrajowców i osób, które widnieją w rejestrze dłużników. Z wyłączeniem tych przypadków, każdy może ubiegać się o dodatkowe pieniądze, mając na uwadze, że krótkoterminowe pożyczki należy brać odpowiedzialnie. Rozwiązanie powstało z myślą o wspieraniu regularnego budżetu, a nie napędzaniu spirali zadłużenia. Dlatego też kwoty mają wyznaczone maksymalne limity, aby umożliwić terminową spłatę.

 

Zobacz również: Na co zwracać uwagę biorąc pożyczki online?

Author: Redaktor Serwisu

copyright 2017

Share This Post On